array(0) { }
Zobacz podkategorie

ART OF WIENERBERGER Wiedeń 2023

7 grudnia bieżącego roku odbyło się świąteczne spotkanie partnerów handlowych i biznesowych koncernu Wienerberger z Europy, które odbyło się w Wiedniu.
Udział w tym spotkaniu wzięła także delegacja firmy Dachy Bawarii, a mowę powitalną dla gości wygłosił CEO Wienerberger Heimo Scheuch.
Na spotkaniu poza możliwością spotkań biznesowych i wymiany poglądów handlowych goście mieli okazję zwiedzenia muzeum Albertina oraz wystawy rzeźb i prac Michała Anioła.
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.

Lunch z ekspertem – Euro-Profil Kościan, 20-10-2023

Piknik Dekarski – PW CZAJKA Koźmin Wlkp, 30.06.2023

Piknik Dekarski – M&M Dachy Opatówek, 03-04.06.2023

W dniach 3-4 czerwca 2023 uczestniczyliśmy w pikniku dla klientów, partnerów i pracowników firmy M&M DACHY Opatówek. Przez dwa dni mieliśmy okazję poszerzać wiedzę dekarską oraz wymienić się doświadczeniami. Pogoda i dobre humory dopisały. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań.

Dni otwarte w ZST „Mechanik” Jelenia Góra – promocja zawodu dekarz

Dnia 21 marca 2023 wraz z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy – Oddział Sudecki braliśmy udział w dniach otwartych szkoły ZST Mechanik w Jeleniej Górze.

Naszym zadaniem była promocja zawodu dekarza w celu utworzenia klasy dekarskiej.

Firma MATI – Małgorzata Dolniak liderem sprzedaży 2022

Dnia 2 lutego 2023 mieliśmy przyjemność podziękować, pogratulować oraz wręczyć statuetkę „Lider Sprzedaży 2022” właścicielce firmy MATI Dachy – Niepruszewo Pani Małgorzacie Dolniak.
Gratulujemy i kierujemy wyrazy uznania dla całego zespołu firmy „MATI” za osiągniecie doskonałego wyniku sprzedaży produktów marki BOGEN w roku 2022.
Dziękujemy za zaangażowanie i włożony wysiłek.

25-lecie firmy ABITO Sp.J. Wieliczka

W styczniu 2023 doradca techniczno-handlowy Robert Winiarski wraz z właścicielem Tomaszem Stefaniakiem złożyli gratulacje wraz z pamiątkową statuetką z okazji 25-lecia firmy ABITO Sp.J. z Wieliczki na ręce właściciela Pana Mieczysława Dereń.
Dachy Bawarii BOGEN kierują wyrazy uznania dla właścicieli i pracowników firmy ABITO Jolanta Dereń, Mieczysław Dereń Sp. J. z okazji jubileuszu 25-lecia firmy.
Życzymy wytrwałości w dążeniu do założonych celów i życzymy samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.